ElderMT2
Oceny użytkowników 41
Wczoraj sprzedałem konto i mam pewne wnioski o serwerze. Najwiekszy plus to sam gameplay. Naprawdę fajnie, ze mozna wszędzie zarobić. Nie ważne czy to m1 czy latanie dt. Fajnie, że dużo ludzi dalej lata po każdej mapie. Ale o mojej decyzji o koncu gry przeważył największy minus tego serwera tj. jak dla mnie administracja ma wysrane na ten serwer. Z GM to tylko jeden aktywnie sprawdza jak jest. Reszta to jak np. przez tydzień testowałem zarobek w m1 to pomimo zglaszania niektorych botow co przez sciany sobie lataja do respow metinow w środku dnia to nikt nie ruszyl sie ich zbanowac. Hitem było to, że prawdopodobnie te konta dostały bany dopiero po filmiku arexa jak nagle zaczeli niby interesowac sie serwerem xD Denerwuje mnie też jak dużą różnice robi vip. Jak spadnie ci z alt konta vip to bez kupienia na nowo na miesiac mozesz sobie darowac dropienie. A też bezsensu kupować na kilka kont vipa nawet jak na głównej postaci ci się znudzi gra i latanie dt/red lasu.
2 tygodnie temu